Ciąża i poród

Kiedy nosisz pod sercem maluszka, priorytetowo traktujesz dbanie o Wasze zdrowie oraz swoją wygodę. Dodatkowo, jak każda kobieta, chcesz czuć się pięknie i stylowo. Jak to zrobić, gdy temperatury spadają poniżej zera, a świat przykrywa biały puch?

Co więcej, przy kolejnej ciąży czas z reguły płynie szybciej, więc nim się obejrzysz, druga pociecha będzie już na świecie. Dieta wspomagająca płodność u kobiet Kolejna ciąża po cesarce jest bezpieczna po 18 miesiącach od porodu, ale lepiej wstrzymać się przynajmniej dwa lata. Najlepiej jest skonsultować się w tej sprawie ze swoim lekarzem.

W innych zaś przypadkach kobiety dosyć szybko czują się „inaczej”. Czasem oznaką numer jeden jest plamienie z dróg rodnych już po tygodniu od zapłodnienia, a ponadto, brak miesiączki w spodziewanym terminie. Inne symptomy narastają natomiast powoli, dając znać o nowym stanie w drugim bądź na początku trzeciego miesiąca.

Samopoczucie przed porodem 

Prosimy jedynie o wzięcie ubranka do przebrania i fotelika na wyjście ze szpitala. Informacje o ochronie Twoich danych osobowych są dostępne w Klauzuli Informacyjnej. System IntelliSpace Perinatal służy do zarządzania opieką okołoporodową. Dzięki niemu możliwe jest koordynowanie opieki nad ciężarną i noworodkiem. To nie tylko bezpieczne gromadzenie danych, ale także monitorowanie stanu zdrowia i natychmiastowe alarmowanie o zagrożeniu. Przyszła mama może zdecydować się na znieczulenie zewnątrzoponowe.