Ciekawe miejsca nad Bałtykiem

Nasz ośrodek wczasów rodzinnych jest oświetlony. Wymarzone miejsce na biwaki, kolonie i zielone szkoły. Właściciel obiektu oddaje do użytku plac zabaw dla dzieci, jednak nie ponosi odpowiedzialności prawnej za bezpieczeństwo i zdrowie korzystających z niego dzieci. Całkowitą odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni. Teren ośrodka „BIS” jest ogrodzony, a parking samochodowy znajduje się na terenie posesji i jest bezpłatny. Oferujemy domki dwupokojowe z łazienką, aneksem kuchennym oraz tarasem o łącznej powierzchni użytkowej 35m2 lub 30m2. Oferujemy także duże zniżki na przejazd melex łeba.

Sianożęty położone są tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży. Złocisty piasek oraz łagodne zejście do morza zachęcają urlopowiczów do zażywania kąpieli słonecznych i morskich. Plaża piaszczysta około 15 minut drogi, ale bardzo ładna 8 euro z Wi-fi parasol plus dwa leżaki. Z Lubiatowa dojedziecie w 18 minut samochodem. Obiad w tym miejscu to prawdziwy raj dla podniebienia. W menu znajdziecie niebanalne potrawy, mięsne ale też wegetariańskie i wegańskie opcje.

Średnia temperatura latem w Dębkach zawsze jest wyższa o ok 2,5 stopnia. Na pewno większość osób kojarzy piętrowe autobusy, którymi można zwiedzać np. W Pobierowie powstał ich lokalny odpowiednik w postaci Taxxi Melex Pobierowo. Najmłodsi goście mogą do woli bawić się na ogrodzonym i bogato wyposażonym placu zabaw. Niezbyt duże przywiązanie obsługi do baru przy hotelu Miraluna Garden.

W jego wnętrzach można poczuć się jak w środku oceanu. Dzieciom spodobają się na pewno znajdujące się na terenie parku liczne place zabaw oraz największe fokarium w Polsce. Cena biletu normalnego to 59 zł, biletu ulgowego forty nine zł, biletu grupowego 29 zł, dzieci do lat four 1zł. Kiedy już wyjdziemy na górę, widoki potrafią zwalić z nóg. Nasza Amelka była za mała, żeby docenić otaczające nas piękno, ale my nie mogliśmy wyjść z podziwu dla przyrody, która potrafiła stworzyć coś tak wspaniałego nad polskim morzem. My trafiliśmy na małą burzę piaskową, więc na wydmach nie spędziliśmy dużo czasu, gdyż Amelka się wystraszyła i zaczęła płakać z tego powodu.