Kursy językowe dla firm

Uczestnicy naszych zdalnych kursów języka angielskiego poznali słownictwo ogólne, przydatne w sytuacjach nieformalnych oraz tzw. Small talks, jak również biznesowe, potrzebne do codziennej pracy. W szczególności cenimy wygodę korzystania z oferty Fluentbe dzięki rozwiązaniom technologicznym. Dzięki temu nasi pracownicy mogą w wygodny sposób korzystać z oferty kursów językowych Effective Teaching. W ramach zawartej umowy firma organizuje kursy językowe dla pracowników w formie zajęć on-line – kursy językowe dla firm.

Nie, z powodzeniem prowadzimy kursy branżowe już od poziomu A2 . Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych. Każdy raport zawiera także informacje o obecności uczestnika na zajęciach oraz procentowe wyniki testu z realizacji postawionych celów. W końcowej części umieszczamy najchętniej czytany przez słuchaczy factor raportu – informacje o tym, co w trakcie kursu udało im się osiągnąć i jakie są rekomendacje na przyszłość. Istnieje również możliwość zrobienia takiego testu u Państwa w firmie w formie papierowej i tradycyjnej rozmowy z lektorem kwalifikującej na odpowiedni poziom. Kursy języków obcych w firmach on-line lub stacjonarnie w Krakowie lub w Aglomeracji Śląskiej (Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Knurów, Zabrze, Tychy).

Prowadzony był on przez lektora, którego cechował duży stopień profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do nauki prawniczego języka angielskiego. Kurs English for Law spełnił nasze oczekiwania i całym przekonaniem możemy polecić jako szkołę prowadzącą dobrze zorganizowane kursy językowe dla prawników. Realizując kursy językowe dla agency, szkoła języków obcych Skrivanek wykorzystujemy autorską metodę nauczania języków obcych. dla firm to kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego dedykowane dla firm oraz ich pracowników. Programy mogą być stosowane osobno, lub łącznie w modelu Blended Learning. Zastosowanie wszystkich rodzajów programów językowych z portfolio Angloville dla firm tworzy najbardziej efektywne i komplementarne rozwiązanie szkoleń językowych dla klientów biznesowych oraz ich pracowników.

To, co dla mnie jest ważne, to przejrzyste omówienie zasad gramatycznych. To jest coś co początkującemu, jak ja, sprawia problemy. Połączyć to ze słownictwem – i można zrobić naprawdę szybki postęp. Podoba mi się podejście w tym kursie, które nastawione jest na robienie postępów, a nie wystawianie ocen. Ja uczę się, by wyjechać zagranicę i widzę, że robię szybkie postępy (w porównaniu do tego, co było np. wcześniej w szkole).

Niezależnie od profilu Twojej firmy, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie, aby przygotujemy najlepszy kurs dla Twoich pracowników. Kursy językowe dla firm organizujemy od wielu lat, a grono naszych klientów stale się powiększa (kurs angielski dla firm, kurs angielski dla pracowników). Zajęcia – angielski dla firm oferowane przez International Language Institute przygotowane są w oparciu o autorską metodę, którą przez lata wypracowaliśmy przy współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie dydaktyczne, które czerpie zarówno z tradycyjnej metody komunikatywnej, jak i najnowszych osiągnięć w nauce języków obcych.

Na Ukrainie można porozumieć się po rosyjsku lub po angielsku,ale wszelką dokumentację handlową sporządza się w języku ukraińskim. Program oraz częstotliwość zajęć dostosowane do potrzeb Słuchacza, po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim wymaganiach oraz potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną i konkurencyjną cenowo ofertę. Test sprzętu i połączenia sprawdzamy indywidualnie (łącząc się z każdym uczniem) przed rozpoczęciem kursu. Forma zajęć online pozwoli na komfortową pracę w zaciszu swojego domu. Na początku wiadomo lekki stresik jak to będzie, ale już po kilku pierwszych lekcjach wszystko schodzi i zaczyna się zabawna, przyjemna oraz treściwa nauka.

W firmach międzynarodowych, w których angielski jest drugim językiem dla wielu pracowników, efektywna komunikacja ze współpracownikami i klientami może być problematyczna. Kursy tworzymy w taki sposób, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta, ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Gwarancja jakości – nasz dyrektor i założyciel szkoły Three Lions tworzy i monitoruje wszystkie programy, zajęcia i materiały używane na zajęciach. Przed stworzeniem obecnej szkoły był egzaminatorem Cambridge i trenerem nauczycieli w British w Krakowie. Biorąc to pod uwagę możesz mieć zaufanie do jakości świadczonych przez nas usług.