Moc atrakcji w Łebie

Łeba i okolice to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Słowiński Park Narodowy, który słynie z ruchomych wydm, pięknych jezior oraz zróżnicowanej flory i fauny. Park oferuje wiele atrakcji turystycznych, w tym m.in. szlaki piesze i rowerowe, rejsy po jeziorach oraz wycieczki konne. Kolejnym niezwykle popularnym miejscem w Łebie jest Muzeum Motyli, które jest największym w Polsce prywatnym muzeum motyli. W muzeum można zobaczyć tysiące gatunków motyli z całego świata oraz poznać ciekawostki na temat ich życia i zwyczajów. Dla miłośników historii i architektury warto odwiedzić Łebę, która słynie z pięknych zabytków, takich jak m.in. kościół pw. św. Jakuba, zabytkowa latarnia morska oraz renesansowy pałac rodziny von Krockow. Zachęcamy także do korzystania z innych atrakcji jak przejazdy melexem po Łebie. W okolicy Łeby znajduje się też wiele urokliwych wiosek rybackich, w których można spróbować regionalnych specjałów kulinarnych, a także skosztować świeżych ryb prosto z kutra.

To wejście ma najwięcej “atrakcji” – kilka barów ( w tym na plaży), piknikowe ławki, kemping i duży parking z widokiem na morze. Z pewnością wrócimy tu swoim kamperem, choć znajomi donoszą, że w sezonie ciężko jest znaleźć miejsce parkingowe. My wybraliśmy się pieszo, z wózkiem i nosidełkiem turystycznym, które zabieramy na każdy wyjazd. Pamiętajmy, że na drodze tam spory ruch , więc warto mieć dzieci na oku. Mniej więcej w 2/3 drogi zobaczymy Wystawę Militarną Wyrzutni Rakiet, ale my, mimo moich zapędów militarnych darowaliśmy sobie – jest dosyć drogo (14 zł / 10 zł ulgowy).

Zatrudniając naszych kierowców prowadzimy uważną selekcję kandydatów oraz uważnie nadzorujemy wszystkich naszych pracowników. Można w pełni im zaufać, ponieważ są rozsądni, odpowiedzialni i uprzejmi. Co więcej, w razie potrzeby pomogą bezpiecznie wsiąść do i wysiąść z pojazdu, a nawet dotrzeć pod identical drzwi hotelu/domu. Melex Łeba przystanki są uzależnione od preferencji Klientów. Ewentualne zmiany mają oczywiście wpływ na cenę przejazdu, ale nie stosujemy żadnych ukrytych, dodatkowych opłat. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie Klienta.