Moc atrakcji w Łebie

Łeba i okolice to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Słowiński Park Narodowy, który słynie z ruchomych wydm, pięknych jezior oraz zróżnicowanej flory i fauny. Park oferuje wiele atrakcji turystycznych, w tym m.in. szlaki piesze i rowerowe, rejsy po jeziorach oraz wycieczki konne. Kolejnym niezwykle popularnym miejscem w Łebie jest Muzeum Motyli, które jest największym w Polsce prywatnym muzeum motyli. W muzeum można zobaczyć tysiące gatunków motyli z całego świata oraz poznać ciekawostki na temat ich życia i zwyczajów. Dla miłośników historii i architektury warto odwiedzić Łebę, która słynie z pięknych zabytków, takich jak m.in. kościół pw. św. Jakuba, zabytkowa latarnia morska oraz renesansowy pałac rodziny von Krockow. Zachęcamy także do korzystania z innych atrakcji jak przejazdy melexem po Łebie. W okolicy Łeby znajduje się też wiele urokliwych wiosek rybackich, w których można spróbować regionalnych specjałów kulinarnych, a także skosztować świeżych ryb prosto z kutra.

To wejście ma najwięcej “atrakcji” – kilka barów ( w tym na plaży), piknikowe ławki, kemping i duży parking z widokiem na morze. Z pewnością wrócimy tu swoim kamperem, choć znajomi donoszą, że w sezonie ciężko jest znaleźć miejsce parkingowe. My wybraliśmy się pieszo, z wózkiem i nosidełkiem turystycznym, które zabieramy na każdy wyjazd. Pamiętajmy, że na drodze tam spory ruch , więc warto mieć dzieci na oku. Mniej więcej w 2/3 drogi zobaczymy Wystawę Militarną Wyrzutni Rakiet, ale my, mimo moich zapędów militarnych darowaliśmy sobie – jest dosyć drogo (14 zł / 10 zł ulgowy).

Zatrudniając naszych kierowców prowadzimy uważną selekcję kandydatów oraz uważnie nadzorujemy wszystkich naszych pracowników. Można w pełni im zaufać, ponieważ są rozsądni, odpowiedzialni i uprzejmi. Co więcej, w razie potrzeby pomogą bezpiecznie wsiąść do i wysiąść z pojazdu, a nawet dotrzeć pod identical drzwi hotelu/domu. Melex Łeba przystanki są uzależnione od preferencji Klientów. Ewentualne zmiany mają oczywiście wpływ na cenę przejazdu, ale nie stosujemy żadnych ukrytych, dodatkowych opłat. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie Klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *