Magserwis Gdańsk – Serwis RTV

Fachowo, efektywnie oraz szybko usuwamy usterki telewizorów powstałe w skutek przepięć czy innych awarii. Nasz zakład naprawczy znajduje się w Gdańsku w województwie pomorskim i zajmuje się naprawą telewizorów oraz pozostałego sprzętu elektronicznego. 

Chcemy zapewnić Tobie 100% satysfakcji, dlatego udzielamy gwarancji na nasze usługi. Sprawdź nas, wystarczy zatelefonować lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie, a my odezwiemy się do Ciebie. Od lat z powodzeniem naprawiamy sprzęt elektroniczny różnego rodzaju oraz dowolnych marek. Usuwanie usterek jest wbrew pozorom dość pracochłonne i nie zawsze jest wystarczająca ilość czasu na usunięcie awarii na miejscu od ręki.

Jeśli nie znajdziesz opis jakiejś usterki RTV napisz do nas i skonsultuj się ile może kosztować naprawa. Nasi technicy uruchomili tysiące uszkodzonych sprzętów elektronicznych domowego użytku. Naprawiamy telewizory, amplitunery, radioodbiorniki, odtwarzacze dvd, blue-ray, magnetowidy, odtwarzacze kasetowe. Mamy duże doświadczenie w pracy ze wszystkimi wiodącymi producentami sprzętu. Przyjdź do nas i oddaj swój sprzęt w pewne ręce specjalistów z Magserwis!
Serwis główny

Gdańsk I – ul. Galaktyczna 27
58 554 54 39
serwis@magserwis.pl
Godziny otwarcia: pon. – pt. 9:00 – 17:00
Zgłoszenia telefoniczne w godzinach: 08:00 – 20:00