Staramy się świadczyć usługi napraw RTV

Niskie koszty, rzetelność i uczciwość- To gwarantujemy zawsze. Skupujemy telewizory w każdym stanie. Cena telewizora zależy od jego stanu i stopnia uszkodzeń. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wiedzą, zdobytą na szkoleniach, sympozjach i, co najważniejsze, mamy doświadczenie poparte wieloletnią działalnością serwisową. Serwis RTV Magserwis znajduje się w Gdańsku Osowej przy popularnej ulicy Galaktycznej.

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych. Jeżeli zlecasz naprawę gwarancyjną przygotuj dowód zakupu (paragon lub fakturę). Zajmujemy się naprawą profesjonalnych urządzeń muzycznych, systemów nagłośnieniowych, mikserów audio. Jeżeli ten artykuł był dla Państwa przydatny,pomocny,użyteczny.

Laptopy, konsole, telewizory, artykuły gospodarstwa domowego, aparaty cyfrowe i wiele innych produktów renomowanych polskich oraz zagranicznych producentów. Prowadzimy także profesjonalny serwis AGD i RTV – zajmujemy się naprawą telewizorów, aparatów fotograficznych, radioodbiorników itp. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również firm poszukujących wysokiej jakości produktów i nowoczesnych rozwiązań. Nasza firma od 1985 roku zajmuje się serwisem sprzętu RTV oraz komputerów, {laptop|laptop computer}ów i sprzętu komputerowego.

Nasi elektronicy posiadają dużą wiedzę oraz długoletnie doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego różnego rodzaju. Od lat z powodzeniem serwisujemy urządzenia rtv. Realizujemy także nietypowe naprawy sprzętu elektronicznego, począwszy od wszelkiego rodzaju płyt z układami scalonymi a kończąc na skomplikowanych maszynach i urządzeniach przemysłowych.}

Staramy się świadczyć usługi napraw RTV, napraw AGD, a także usługi instalacyjne na najwyższym poziomie. Po przyjęciu sprzętu do naprawy przede wszystkim określamy koszt wykonania usługi i telefonicznie informujemy klienta o cenie. Masz uszkodzonego pilota, to nie problem , da się go naprawić, a jak nie to dobiorę odpowiedni do twojego sprzętu.|Wystawiamy ekspertyzy dla zakładów energetycznych i ubezpieczycieli na sprzęt uszkodzony po przepięciach , zalaniach itp. telewizor należy dostarczyć do serwisu z podstawą i pilotem. Naprawę telewizora o przekątnej powyżej 50 cali proszę przed przyjazdem umówić telefonicznie. Dlatego jeszcze mimo postępu techniki magnetowidy jednak będą w użytku i trzeba je będzie naprawiać. Nie wszyscy decydują się przegrywać materiał zawarty na kasetach na płyty CD z różnych powodów.

Naprawa Gramofonów Gdańsk