Wypoczywaj w Polsce

Domki na piętrze posiadają dwie sypialnie, toaletę oraz telewizor w sypialni. Na parterze przestronny salon z dwuosobową sofą. Domki letniskowe i całorocznewJarosławcu- czynne sezonowo. Rozsuwany most – pomiędzy Darłówkiem Zachodnim a Wschodnim z tzw. Domki letniskowe i całorocznewKarwii- czynne sezonowo.

Przewozu meleksem w Łebie możemy też zaoferować obwoźne zwiedzanie miasta. Nasi kierowcy doskonale znają okolicę i wszystkie jej najciekawsze zabytki oraz atrakcje. Nie musisz korzystać z przewodnika – pokażemy Ci najpiękniejsze zakątki Łeby.

Łeba i jej okolice to miejsce, gdzie nie sposób się nudzić. Jednym z największych atutów okolicy są piękne, piaszczyste plaże, rozciągające się na kilka kilometrów. Oprócz kąpieli słonecznych i morskich, turystom poleca się także wizytę w Słowińskim Parku Narodowym, gdzie można podziwiać ruchome wydmy oraz zachwycające krajobrazy. W samym centrum Łeby warto zobaczyć Muzeum Motyli, gdzie można zobaczyć egzotyczne motyle oraz poznać tajniki ich życia. Kolejną atrakcją są rejsy statkiem po rzece Łebie, które pozwalają podziwiać piękne widoki i obserwować dziką przyrodę. Na uwagę zasługują także malownicze wioski rybackie, gdzie można spróbować świeżych ryb oraz doświadczyć życia na wsi. Dla miłośników sportów wodnych polecamy wypożyczenie sprzętu, takiego jak kajaki czy rowery wodne. W okolicy znajdują się także liczne trasy rowerowe i szlaki piesze, które umożliwiają aktywny wypoczynek i podziwianie okolicy z bliska.

Przejazdy melexem, spacer lasem na klif, delektowanie się zachodem słońca. Proponujemy Ci wynajem naszych pojazdów na godziny do własnej dyspozycji wraz z kierowcą. Od roku 2000 pracujemy w szeroko rozumianych usługach związanych z obsługą ruchu turystycznego na terenie wschodniego wybrzeża Bałtyku od Mikoszewa do Krynicy Morskiej.

Widoki jakie możemy obserwować tu zarówno z dolin jak ze szczytów zapierają dech w piersiach. Kraków można zwiedzać na kilka sposobów najpopularniejszym jest jednak zwiedzanie pieszo. Samochodem za bardzo Krakowa nie zwiedzimy, ponieważ korki skutecznie zniechęcają. Ciekawym sposobem jest zwiedzanie Krakowa melexem. Można nim zwiedzać te miejsca, które w większości przypadków będziemy zwiedzać pieszo.